13 marca 2013

The Versatile Blogger

Witajcie. 
Coś dziwnego dzieje się w świecie blogów, a ja kompletnie nie wiem o co chodzi. Zostałam "nominowana do konkursu The Versatile Blogger", a zielonego pojęcia nie mam, co to jest i skąd się wzięło. Czytałam trochę o tym u wujka google, ale on pokazuje mi tylko strony w językach obcych, a na tłumaczenie tego nie mam kompletnie czasu. Nie miejcie mi tego za złe, ale będę wzorować się na tym, co wyczytałam w Internecie i znalazłam na innych blogach, które czasem odwiedzam, gdzie publikowane są opowiadania.
I z góry proszę, aby ktoś łaskawie wytłumaczył mi na czym polega ten konkurs, bo w ogóle nie wiem o co chodzi!

Nominowana zostałam przez Ka. oraz aggie_s, za co dziękuję serdecznie, chociaż mogłabym Was zamordować za to, coście mi uczyniły, ponieważ nie wiem, na czym ten konkurs polega!

Zasady:
- podziękować nominującemu blogerowi u niego na blogu,
- pokazać nagrodę "Versatile Blogger Award" u siebie na blogu,
- ujawnić 7 faktów dotyczących samego siebie
- nominować 15 blogów, które jego zdaniem na to zasługuje,
- poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów
7 faktów o mnie:
1. Nie lubię mówić o sobie, ale jeśli trzeba, to trzeba. Jednym z faktów o mnie jest to, że mam niską samoocenę i nie wierzę we własne możliwości. Nawet, jeśli wszyscy mówią, że coś robię dobrze, to ja i tak mam co do tego mnóstwo wątpliwości.
2. Moja przygoda z zespołem Tokio Hotel rozpoczęła się w marcu 2010 roku, a z samym FFTH na przełomie lipca i sierpnia, również roku 2010.
3. Moim ulubionym członkiem zespołu był na samym początku Bill, ale z czasem zauroczyłam się w Gustavie i trwam tak już kilka miesięcy.
4. Jednym z moich największych marzeń (a jest ich sporo) jest móc nauczyć się grać na perkusji. Nie jest to raczej możliwe, ale takie marzenie jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
5. Oprócz Tokio Hotel słucham różnych zespołów i różnych gatunków muzyki, np.: Rammstein, Linkin Park, Thirty Seconds To Mars, System Of A Down, Within Temptation, a czasami nawet One Direction...
6. Moje opowiadanie zawiera sporo elementów z mojego prawdziwego życia. Piszę to, co się wydarzyło w moim życiu, albo to, co chciałabym, aby wydarzyło się naprawdę. Jestem w trakcie pisania kolejnego opowiadania FFTH, ale nie jestem pewna, kiedy zacznę je publikować. Na pewno nie w najbliższym czasie, ponieważ mam dopiero trzy pełne rozdziały, a to mało.
7. Mój charakter jest nie do zrozumienia. Potrafię wściekać się na wszystkich, a zaraz potem rozmawiać z nimi, jak z dobrymi znajomymi. Nie lubię tego w sobie, co z kolei prowadzi do tego, że chyba raczej nie jestem lubiana. Chociaż... kto wie?

Nominuję:
1. http://autostrada-uczuc.blogspot.com/
2. http://niewolnik-kaulitz.blogspot.com/
3. http://herzen-im-sturm.blogspot.com/


Wiem, że mało tych blogów polecam, ale nie mam w ogóle czasu na czytanie czegokolwiek. Nawet lektury szkolne czytam dopiero wtedy, kiedy załapię ocenę niedostateczną i muszę to nadrobić, aby kolejna zła ocena mi nie wpadła.
I oto kolejny fakt o mnie: mimo, iż uważam się za humanistę, to nienawidzę historii, z polskiego mam takie oceny, że nawet nie ma co o nich mówić, a lubię jedynie angielski ze wszystkich przedmiotów szkolnych.
Dowiedzieliście się o mnie bardzo dużo, także tego, że mam zamiar publikować w przyszłości nowe opowiadanie. O tym właśnie przeczytacie już niedługo w zakładce "Coś dla Czytelnika". Tam Wam co nieco zdradzę.

Teraz żegnam Was i pozdrawiam serdecznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz